Červen 2007

Chleba namazanej hovnem...?

30. června 2007 v 20:47 | Mislav,woe!
Baudue, to neni noumáuní !!!

Geniarita lidové moudrosti

24. června 2007 v 22:12 | Mislav,woe!
Situace:
Vycházíš před dům se psem. Potkáváš otcova postaršího holohlavého kamaráda (tedy i svého) s knírkem z hospody. Zdraví psa. Drbe ho. Opodál stojící vůz nahazuje motor. Ozývá se ohlušující řev typický pro děravý výfuk.

(Velko)Konec (´s )?

15. června 2007 v 20:45 | Mislav,woe!
Čassss...!

Alkohol. Přítel alkohol...

7. června 2007 v 21:59 | Mislav,woe!
Obviňuji docenta K. z nezkrotného relativismu během mé ústní zkoušky z předmětu GEOKA. Nicméně za uzavření předmětu stupněm "velmi dobře" jsem nezkrotně vděčen.

Hej pane Z., obviňuji vás z ješitného rektálního alpinismu směrem ke studentovi třídy 5.V Mateji R. Nicméně za těch osm let mého rektálního alpinismu směrem k Vám jsem vděčen, naučil jsem se ješitnosti.

Obviňuji sám sebe z porušení životosprávy během noci na sedmého júna z důvodu mrzké přízně a přítomnosti významných dam. Nicméně za to dnešní svítání, revoální odchod páně N. od hladového okna na zkoušku, za hamburger z hladového okna v pět ráno, probouzející se hanáckou metropol, kachničku žebrající u Divočiny, přeteplé převlahé přeslunečné ráno nepřestanu být vděčen do konce svého mrzkého života

ZELENÝ PŘÁTELSKÝ DIETLOVSKÝ DISKURS

1. června 2007 v 13:34 | Mislav,woe!
A já za něj děkuji Válcovi. Už byl potřeba. A já vím, Válci, co napíšeš do kometáře pod tento článek.... Nedělej to Válče, já tě varuju!