Rudá, nikoliv modrá planeta...aneb dozvuky Deep Throat Rašeliny

24. července 2009 v 23:09 | Mislav,woe!

Co je špatného na tom psát vědecké práce tendenčně, non plus ultras kvalifikační?Komu se to nelíbí, vždy má možnost přepnout na jiný program. Mé vzdělání je totiž moc, kterou tímto způsobem legitimně uplatňuji a nehodlám se omezovat. Prosazovat vlastní názor intelektuální cestou by mělo být oceněníhodné, nikoliv odsuzováno. Mí vajdové mi rozumějí.

Dozvuky: doporučujíc stáhnout špičkový soundtrack Deep Throat, nejsnáze zde. Tento diskurz totiž úzce koreluje s další dnes již legendou - videoklipem k písni Tragedy!

Pobyt byl plodný, pro některé předpokládám doslova. Gaudeamus igitur, iuvenes dum sumus. Rozhodnout se odvolat 2 týdny starou výpověď. A toto rozhodnutí po víkendu odvolat. Actor et reus idem esse non potest. Krásné počasí, zejména když padají stožáry vysokého napětí před/na/za projíždějící vlaky. Zejména když blesky nedovolí konat potřeby. Například (ne)zakouřit si. Aequam memento rebus in arduis servare mentem. Nutnost odstěhovat se po 5 dnech od nastěhování z důvodů stížností na hluk v nočních hodinách, jenž nebyl způsoben nájemci. Ignoratia legis non excusat. Kontušovka, jarzabiak, starobrno. máslo. zmar a mraky. máslo a utrpení. utrpení. máslo. Vanitas vanitatum et omnia vanitas. Bílý arijský pes po nocích neohroženě bijící židobolševické zednářské černé kočky. Quanti Canicula Ille In Fenestra?
....je zlatá loť, za děvčaty z .... choť. a samozřejmě wi-fi připojejí v podniku kvalitní obsluhou. Quidquid latine dictum sit, altum videtur !!!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama